Športski roller klub Hrvatske

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Športski roller klub Hrvatske

sluzbeni forum


    Kupujem knjige sa temama o golubarstvu

    Tragopan
    Tragopan


    Posts : 733
    Join date : 2009-10-07
    Age : 53

    Kupujem knjige sa temama o golubarstvu Empty Kupujem knjige sa temama o golubarstvu

    Post  Tragopan Sat Mar 19, 2011 4:33 pm


    Kako glasi u naslovu, kupujem knjige vezane za golubarstvo i golubove, posebno me zanimaju stara izdanja na Latinici izdana u HR,BiH i SR.
    Ponude slati na E mail ili Pm.
    avatar
    Guest
    Guest


    Kupujem knjige sa temama o golubarstvu Empty Re: Kupujem knjige sa temama o golubarstvu

    Post  Guest Sat Mar 19, 2011 4:49 pm

    Zao mi je Tiho neki dan sam sve ubacio u Kamin , Very Happy
    Al znam ih ja napamet paako hoces usmeno,
    Very Happy

    Pozz Ivica
    avatar
    Guest
    Guest


    Kupujem knjige sa temama o golubarstvu Empty Re: Kupujem knjige sa temama o golubarstvu

    Post  Guest Sun Mar 20, 2011 8:03 am

    Tiho imam ja dve iste knjige pa ti jednu dam. knjige sam nabavio još u osnovnoj školi
    Tragopan
    Tragopan


    Posts : 733
    Join date : 2009-10-07
    Age : 53

    Kupujem knjige sa temama o golubarstvu Empty Re: Kupujem knjige sa temama o golubarstvu

    Post  Tragopan Sun Mar 20, 2011 8:12 am


    Koji je naslov knjige i autor?

    Zanimljivo je za istači da ovaj forum čitaju i prate ljudi koji nisu u klubu ni ne uzgajaju prevrtaće. Javile su mi se dvije osobe sa ponudom za prodajom knjiga, jedan iz Čakovca i jedna osoba iz Osjeka koji su uzgajatelji strukturnih golubova Very Happy

    Sponsored content


    Kupujem knjige sa temama o golubarstvu Empty Re: Kupujem knjige sa temama o golubarstvu

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 1:49 pm