Športski roller klub Hrvatske

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Športski roller klub Hrvatske

sluzbeni forum


2 posters

    Poklanjam mlade birmingham rollere

    Tragopan
    Tragopan


    Posts : 733
    Join date : 2009-10-07
    Age : 53

    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Tragopan Wed Oct 13, 2010 5:33 pm

    Poklanjam deset mladih birmingham rollera starih šezdeset dana. Mladi još nisu letijeli van golubinjaka i nekome tko počinje s BR dobro ćemu doči. Mladi su porijeklom od Filipovićevih i Landekinih golubova.
    Ovih dana ću ih poslikati i metnuti njihove slike ovdije. Mladi su zdravi ,tretirani protiv vanjskih i unutarnjih nametnika.
    avatar
    Guest
    Guest


    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Re: Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Guest Wed Oct 13, 2010 6:06 pm

    Jel može dvadest meni je malo 10...da napravim jato Very Happy Very Happy
    avatar
    Jakov


    Posts : 16
    Join date : 2010-10-03

    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Mladi golubovi

    Post  Jakov Thu Oct 14, 2010 2:40 pm

    Ja sam tek počeo s BR, a jastrebovi su mi dosta odnijeli ovog ljeta pa bi mi ti golubići dobro došli.
    Javljam se na natječaj Laughing Laughing
    Tragopan
    Tragopan


    Posts : 733
    Join date : 2009-10-07
    Age : 53

    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Re: Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Tragopan Thu Oct 14, 2010 4:21 pm

    Jakov wrote:Ja sam tek počeo s BR, a jastrebovi su mi dosta odnijeli ovog ljeta pa bi mi ti golubići dobro došli.
    Javljam se na natječaj Laughing Laughing
    Jakove bit će mi drago da ti ih poklonim i da ti tako pomognem da povećaš broj , golubove smatraj svojima Very Happy
    Privatno na E mail ili na Pm. pošalji mi kako ćeš ih preuzet.

    Tragopan
    Tragopan


    Posts : 733
    Join date : 2009-10-07
    Age : 53

    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Re: Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Tragopan Wed Oct 20, 2010 9:38 am

    Evo Jakove poslao sam ti prije sat vremena 10 golubova. Javi kad stignu i dali je sve ok prošlo , a rodovnike ću ti poslati E-mailom , kao i sve podatke od koje su linije. Neki će ti prorollati s 4 - do 6 mjeseci , a ovi porijeklom od Filipovića su kasnostasni i prorollaju tek s deset mjeseci.
    avatar
    Jakov


    Posts : 16
    Join date : 2010-10-03

    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Re: Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Jakov Wed Oct 20, 2010 6:44 pm

    Tragopan wrote:Evo Jakove poslao sam ti prije sat vremena 10 golubova. Javi kad stignu i dali je sve ok prošlo , a rodovnike ću ti poslati E-mailom , kao i sve podatke od koje su linije. Neki će ti prorollati s 4 - do 6 mjeseci , a ovi porijeklom od Filipovića su kasnostasni i prorollaju tek s deset mjeseci.

    Golubovi su primljeni!
    Puno vam hvala.
    Tragopan
    Tragopan


    Posts : 733
    Join date : 2009-10-07
    Age : 53

    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Re: Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Tragopan Wed Oct 20, 2010 7:08 pm

    Jakov wrote:
    Tragopan wrote:Evo Jakove poslao sam ti prije sat vremena 10 golubova. Javi kad stignu i dali je sve ok prošlo , a rodovnike ću ti poslati E-mailom , kao i sve podatke od koje su linije. Neki će ti prorollati s 4 - do 6 mjeseci , a ovi porijeklom od Filipovića su kasnostasni i prorollaju tek s deset mjeseci.

    Golubovi su primljeni!
    Puno vam hvala.
    E super..Sretno s njima Very Happy

    Sponsored content


    Poklanjam mlade birmingham rollere Empty Re: Poklanjam mlade birmingham rollere

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 2:16 am