Športski roller klub Hrvatske

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Športski roller klub Hrvatske

sluzbeni forum


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    avatar
    Guest
    Guest


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Guest Wed Aug 25, 2010 12:24 pm

    Dakle prodajem dio moje matice, odnosno 9 pari i jedan dio ovogodišnjih mladih. Golubovi su sportski tip i svi redom su izletjeli preko 8 sati. Podrobnije informacije na PPili na e-mail :

    bajagrgic@gmail.com
    avatar
    Guest
    Guest


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Re: Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Guest Wed Aug 25, 2010 2:12 pm

    baja da li bi se mogao nekako vidjeti taj let od 8 sati ako nemaš ništa protiv
    avatar
    Guest
    Guest


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Re: Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Guest Wed Aug 25, 2010 3:28 pm

    gorane nije lijepo od tebe što mi ne vjeruješ na riječ, pa valjda smo gentlemani Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Icon_biggrin
    avatar
    Guest
    Guest


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Re: Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Guest Thu Sep 02, 2010 7:40 pm

    nije da ti ne vjerujem samo znam da pertli ne lete tako dugo najviše pet sati a mozda ti imaš neku drugu liniju
    avatar
    Guest
    Guest


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Re: Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Guest Thu Sep 02, 2010 8:53 pm

    gorane. lete pertle i preko 12 sati al moje nisu baš tako dobre. a ja sam ti nudio da ti dam uz one gaćaste i još jedno jato ovih bezgaćih koje lete preko čarobne granice od 5 sati Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Icon_wink
    avatar
    Guest
    Guest


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Re: Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Guest Thu Sep 02, 2010 9:02 pm

    ajd dobro ako je tako svaka čast nemam riječi ma ja sam htio samo za ukras a ne za let moji br lete dva sata tako da njih mogu gledat a da hoču letiti ušao bih u tipleraše što me dosta vuče uz br

    Sponsored content


    Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače Empty Re: Prodajem matične Budimpeštanske visokoletače

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:35 am